Referenční stavby

Zde najdete podrobné informace o našich významných stavbách. Všechny stavby, které jsou zde prezentovány, jsou pozitivně hodnoceny samotnými investory, což dokládají tzv. osvědčením objednatele. Tyto certifikáty jsou na vyžádání potenciálních investorů k nahlédnutí.

 • malvazinky1

  Lékařské centrum Malvazinky, Praha

  Objednatel: MEDITERRA s.r.o.

  Prováděné stavební práce spočívaly v rekonstrukci kancelářských prostor na plně funkční zdravotnické zařízení s nadstandardní péčí. Během výstavby byly vybudovány ordinace dermatologie, kardiologie, gynekologie, zubní, oční ambulance, ORL, interní ambulance a samozřejmě reprezentativní prostor recepce s klidovou zónou. Rekonstruovaná venkovní část budovy spočívala ve spolupráci s památkáři, v opravě historické fasády spolu s opravou vstupní brány. Celá tato investiční akce v objemu 15,5 mil. Kč byla realizována dvěma vedoucími pracovníky zhotovitele a v průměru 49 pracovníky realizačního týmu po dobu 105 dnů.

  Detail

 • upravena Vratislavova mala

  Bytový dům Vratislavova 9, Praha

  Objednatel: Pražská správa nemovitostí, spol.s r.o.

  Naše společnost dostala důvěru při rekonstrukci bytového domu ve velmi lukrativní pražské lokalitě Vyšehrad. Vize projektu spočívala v kompletní rekonstrukci exteriérů a interiérů, přičemž požadovaným cílem bylo vytvořit dvanáct bytových jednotek a dva komerční prostory. Rekonstrukce fasády proběhla pod dohledem Národního památkového ústavu, jehož hlavním požadavkem bylo zachovat autentický vzhled za použití tradičních technologií. Všechny bytové jednotky byly zařízeny ve vyšším standartu, ať už se jednalo o klimatizace, ateliérová okna, prosklené příčky, podlahy z přírodních materiálů nebo historické dlažby ve společných prostorách. Součástí výstavby byl také venkovní výtah s prosklenou panoramatickou kabinou a revitalizace přilehlého vnitrobloku. Těmito stavebními úpravami byl původně zchátralý dům přeměněn na místo nabízející moderní a kvalitní bydlení ve vyhledávané části Prahy.

  Detail

 • FOT 3904 2

  O.C. Pivovar Cheb

  Objednatel: Projekční společnost obchodních center, v. o. s.

  Pro obchodní řetězec, nově uváděný na český trh, byla společností STABIA vybudována v areálu O.C. Pivovar Cheb prodejní plocha o výměře 400 m². Celé realizaci předcházela náročná demolice starého objektu, který nevyhovoval požadavkům budoucího provozovatele. Tato demolice byla prováděna postupným bouráním jednotlivých částí budovy tak, aby nebyl přerušen provoz sousedních prodejen v areálu obchodního centra. Pro nově vzniklý komerční objekt jsme zvolili sendvičové betonové panely, které umožnily zrychlit dobu výstavby na pouhé 3 měsíce. Součástí realizace bylo komplexní řešení pro budoucí provoz prodejny. Tento fit-out byl společností STABIA vytvořen přesně podle specifikací provozovatele a dokončen, i přes velmi krátký termín realizace, včas.

  Detail

 • FOT 3934

  Obchodní centrum Mariánské Lázně - 3. etapa

  Objednatel: InterCora, spol. s r.o.

  Pro provozovatele Orion, Pepco a Sportisimo jsme vytvořili v Mariánských lázních obchodní zázemí o celkové podlahové ploše 1200 m2. Realizace obsahovala také kompletní fit-out jednotlivých prodejen dle předložených regálových plánů a koncepce plánovaného prodeje. V rámci zakázky jsme také realizovali obslužnou komunikaci s manipulační plochou a přilehlé zpevněné plochy pro pěší.

  Detail

 • DM Roky 1

  dm drogerie Rokycany

  Objednatel: InterCora, spol. s r.o.

  Pro jedničku na českém drogistickém trhu, společnost dm drogerie markt s.r.o., jsme v roce 2015 postavili nový prodejní prostor v Rokycanech. Projekt o celkové výměře 422 m² sestával z 350 m² prodejní plochy a 72 m² plochy zázemí. Součástí výstavby bylo také parkoviště pro zákazníky a okolní zeleň.

  Detail

 • Schnee

  Schneeberger IV. etapa skladová-výrobní hala

  Objednatel: SCHNEEBERGER Mineralgusstechnik s.r.o.

  Švýcarskou firmou SCHNEEBERGER Mineralgusstechnik s.r.o. jsme byli ve výběrovém řízení vybráni jako dodavatel IV. etapy rozšíření stávajícího areálu o novou skladovou a výrobní halu na průmyslovém parku v Chebu. Výstavba této haly o podlahové ploše 1200 m² byla naší firmě zadána s velice krátkým termínem, který byl stanoven na 120 dní. Vzhledem k tomu, že dílo nám svěřené bylo dokončeno včas a hala byla zkolaudována ve stanoveném termínu, dostali jsme možnost účastnit se dalšího výběrového řízení na dodavatele nového parkoviště pro 98 osobních automobilů, ve kterém jsme také obstáli a parkoviště úspěšně zrealizovali.

  Detail

 • HZS Skalna 1

  Výstavba požární zbrojnice - Skalná

  Objednatel: Město Skalná

  V roce 2018 jsme úspěšně zrealizovali veřejnou zakázku Požární zbrojnice Skalná. Celková užitná plocha stavby je 790 m2, její součástí je sušící věž o výšce 13,5 m, garážové stání pro čtyři požární vozy a zázemí pro jednotku 25 osob. V rámci zakázky bylo nainstalováno vybavení, jako je záložní diesel agregát a speciální požární technika. Kolem budovy byly také vybudovány zpevněné plochy v rozsahu 1 599 m2. Jsme rádi, že jsme naší prací přispěli k vytvoření moderního a profesionálního zázemí pro jednotku požární ochrany ve Skalné. Kvalitu odvedené práce ocenila také odborná porota, která naši stavbu ohodnotila jako druhou nejlepší v soutěži Stavby Karlovarského kraje 2019.

  Detail

 • Rekonstrukce Gymnázia - Aš

  Objednatel: Domov pro osoby se zdravotním postižením "PATA" v Hazlově, p.o.

  Detail

 • Rozšíření stravovacího provozu GH PAWLIK

  Objednatel: Aquaforum service s.r.o.

  Detail